И вторият ден на „Родолюбие“ 2022 година премина с изключителни изпълнения Печат Е-мейл
Написано от Administrator   


alt

alt

Театър Дом-паметник се изпълни с тържествена атмосфера и през финалния ден на XVII Национален фестивал за млади изпълнители на патриотична песен „Родолюбие“ 2022 година.

Във втория конкурсен ден, по програма, журито изслуша и класира най-малките участници, разпределени в Първа възрастова група – вокални групи и индивидуални изпълнители и участниците от Четвърта възрастова група – вокални дуети или трио, вокални групи и индивидуални изпълнители.

alt

alt

Талантливите участници разпалваха чувства на гордост и патриотизъм у публиката с родолюбивите си песни и поддържаха тържествения дух през целия ден.

alt

alt

alt

С много вълнение, усмивки и сълзи от щастие протече награждаването на Първа възрастова група, на което журито лично връчи наградите на най-добрите в тази категория.

Класиране в Първа възрастова група

Вокални групи

Трето място:
- Вокална група „Сладурани мини“, към ОУ „Княз Александър I“, град Пловдив

- Вокална група „Смехоранчета“, град София

Второ място:
- Трио „Звездица“,музикална школа „Карловойс“, при ВК Карлово, град Карлово

Първо място:
- Вокална група „Бамбини“, Център за подкрепа за личностно развитие - ОДК, град Пловдив

Индивидуални изпълнения

Трето място:
- Димитър Поршев, музикален ръководител: Георги Янков, Music Factory by Georgi, град София

- Дария Стефанова, музикален ръководител: Доротея Бальовска, Младежки дом - Русе, град Русе

Второ място:
- Мадлен Томова, музикален ръководител: Пламена Златева, Народно читалище „Пламък”, град София

Първо място:
- Мария Кабакова, музикален ръководител: Анита Илиева, музикална школа „Карловойс“, град Карлово

- Християн Балев, музикален ръководител: Нона Немигенчева, Център за подкрепа за личностно развитие – Панагюрище

- Сиана Зонева, музикален ръководител: Анита Илиева, музикална школа „Карловойс“, град КарловоВокална група „Нова магия“, град Пловдив.

alt

alt

Ето и класирането в Четвърта възрастова група:

Вокални групи

Трето място:
- Не бе присъдено

Второ място:
- Вокална група „Сияние“, музикален ръководител: Светла Гочева, Народно читалище „Братя Миладинови - 1914“, град Петрич

Първо място:
- Вокална група „Средногорски звън“, музикален ръководител: Нeвелина Сараджова, село Челопеч

Вокални дуети или трио

Трето място:
- Не бе присъдено

Второ място:
- Дует „Безкрай“, музикален ръководител: Надя Тончева, Национално училище за музикално и сценично изкуство „Христина Морфова“, град Стара Загора

Първо място:
- Вяра Василева и Дани Илиева, музикален ръководител: Анита Илиева, музикална школа „Карловойс“, град Карлово

Индивидуални изпълнения

Трето място:

- Иван Бондар, музикален ръководител: Нона Немигенчева, Център за подкрепа за личностно развитие – Панагюрище

- Стойко Шопов, музикален ръководител: Нона Немигенчева, Център за подкрепа за личностно развитие – Панагюрище

- Второ място:
- Красимира Александрова, музикален ръководител: Теодора Чернева, Прима Проджект Студио, град Пловдив

Първо място:
- Дани Илиева, музикален ръководител: Анита Илиева, музикална школа „Карловойс“, град Карлово

- Надежда Ковачева, музикални ръководители: Нона Немигенчева и Пепа Филина, Център за подкрепа за личностно развитие – Панагюрище

alt

Програмата ще продължи с връчване на специалните награди и наградите на фирми и организации.

Последно променен на Неделя, 17 Април 2022 16:59